Новини світу. 3 червня. Росія. Відео.На Youtube розмістили відеоролик, на якому офіцер ДІБДР побив автомобіліста у Владивостоці.

Міліціонер побив автомобіліста

Житель Примор’я потрапив до лікарні після того, як, за його словами, був побитий офіцером поліції на одній з міських доріг». «Начальник ДІБДР Примор’я Олександр Лисенко б’є автомобіліста з допомогою співробітників ДІБДР Примор’я. 25 травня 2011. Владивосток», – написав користувач в поясненні до трьох коротких відеороликів.

На першому відеоролику зйомку веде людина, яка підходить до співробітника автоінспекції і запитує: «Навіщо ви били цього хлопця?», вказуючи на хлопця, що стоїть поруч. «Хто тебе бив?» – Запитує він уже в нього. Той, хто знімав відео, попросив співробітників ДІБДР представитися, але вони відмовляються.

На двох інших роликах, записаних за допомогою відеореєстратора, розташованого в автомобілі, видно, як співробітники автоінспекції зупиняють машину, з неї виходить молодий чоловік і йде до них.

Пізніше до цієї групи підходить офіцер, щось говорить, потім дає запотиличник автомобілісту, хапає його за вухо, хапає за руку і веде в бік. На другому відеоролику видно, як два співробітники ДІБДР стоять пліч-о-пліч, щоб не було видно камері відеореєстратора, що відбувається на задньому плані, але на одному з фрагментів видно, як офіцер ДІБДР б’є ногою автомобіліста.

Старший помічник керівника Слідчого комітету у Примор’ї Аврора Римська заявила, що «офіційна інформація про хід розгляду у зв’язку з інцидентом на дорозі у Владивостоці з’явиться пізніше».


Джерело Газета. Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.