Новини України. 8 червня. Тарас Чорновіл вважає, що до вбивства його батька В’ячеслава Чорновола причетний екс-генерал МВС Олексій Пукач.

Тарас Чорновіл
Чорновіл вважає, що Пукач причетний до смерті його батька

“У мене є підстави вважати, що до окремих епізодів убивства причетний Олексій Пукач. Я написав до Генпрокуратури спеціальне звернення, щоб його допитали”,- розповів депутат в інтерв’ю Gazeta.ua

“Я досі не маю прямої відповіді (на питання, хто є замовниками убивства). Організаторів, Юрія Кравченка й Едуарда Фере, нема серед живих”, – сказав він.

“Також відомі деякі виконавці — Володимир Куделя та Іван Шолом. Останній помер у дивний спосіб — у його тілі виявили таку кількість отруйних речовин, що вистачило б на 25 людей”, – додав Чорновіл. Він також вважає, що аварія була підстроєна.

“Після ексгумації батькового водія Євгена Павлова з прокуратури був витік інформації: нібито після аварії батька добивали кастетами. Якщо це доведуть після ексгумації Чорновола, то кардинально зміниться хід слідства. Інших версій, окрім убивства, бути не може”, – сказав він.

“Я дуже сумніваюся, що були кастети. Думаю, аварія була підстроєна. Саме в такий спосіб у ті часи вбивали бізнесменів”, – повідомив Чорновіл.

Нагадаємо, NM писав раніше, що Генпрокуратура провела таємно ексгумацію тіла В’ячеслава Чорновола.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.