Новини здоров’я. 26 червня. Американські вчені назвали головних винуватців епідемії ожиріння – це чіпси, картопля фрі, червоне м’ясо і солодка газована вода.

ожиріння-зайва-вага-товсті жінки
Слід відмовлятись від шкідливої їжі

Крім цього, більшість сучасних людей живуть не так, як передбачила природа, витрачаючи свій вільний від роботи та навчання час на перегляд телевізора, недосипаючи і ведучи пасивний спосіб життя.

Дані декількох досліджень за участі більше, ніж 120 тисяч людей, які тривали протягом 20 років, показали, що в середньому кожен з учасників набирав близько півтора кілограма на чотири роки. Як виявилося, набір зайвої ваги був пов’язаний з вживанням чіпсів, червоного м’яса та м’ясних продуктів, борошняних виробів і солодких газованих напоїв.

«Перед нашими очима розгортається епідемія ожиріння. При цьому, вагу набирає не невелика група людей, а всі і поступово», – відзначають автори дослідження з Гарвардського університету, зазначивши, що кількість споживаних калорій збільшилася з 1971 року на 22% серед чоловіків і на 10% серед жінок.

Продукти, які допомагають утримувати вагу в нормі або практично не сприяють набору зайвої ваги, це фрукти, овочі, цільнозернові продукти, йогурти, горіхи і молочні продукти з низьким вмістом жиру.

NewsMarket

Найголовніше від NewsMarket: американський адмірал проговорився, що ціллю НАТО в Лівії є саме Каддафі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.