Новини України. 22 червня. Фахівець вважає, що це Леонід Черновецький. Саме тому його нібито не знімають з посади.

Леонід Черновецький
Черновецького цілеспрямовано не знімають з посади

Лідер ГО «Новий Київ», голова Соціально-Християнської партії Зорян Шкіряк заявляє про безперспективність розгляду питання про відставку мера столиці Леоніда Черновецького на засіданні сесії Київради і називає це фарсом.

Як пояснив Шкіряк, владна партія зараз не зацікавлена ​​в цьому. «У Партії регіонів чудово розуміють, що, допустивши відставку Черновецького, вони неминуче зіткнуться з достроковими виборами мера, до яких ні Попов, ні його «професіонали» не готові», – вважає він. Разом з тим, Шкіряк переконаний, що Черновецький стає реальною загрозою для Партії регіонів. На його думку, найбільше влада боїться розв’язати руки нинішньому мерові.

«Будучи повністю вільним від зобов’язань, вивізши сім’ю та активи за кордон, Черновецький може захотіти «повернути борг» своїм кривдникам за постійне вимотування нервів. Яке, до речі, закінчилося тільки арештами «пішаків». У більшості корупційних схем, які проводяться Київрадою за останні роки, чітко простежується участь Партії регіонів.

Якщо ці документи побачать світ, вибори в столиці «регіоналам» уже будуть ні до чого. Тобто, і Черновецький, і екс-секретар Київради Олесь Довгий «з компанією» є носіями інформації про злодіяння представників правлячого режиму в столиці. Саме тому зараз вдається стримувати загострення пристрастей, так як і влада, і «головні черновецькі» залежать один від одного», – заявив Шкіряк.

За словами Шкіряка, нова владна команда йде шляхом «залякування учасників, які втягнулися в їх корупційні схеми на початковій стадії». «Їм просто пояснюють: будеш платити стільки, крапка. Крок вліво, крок вправо – сядеш. Прокуратура і міліція своя», – заявив Шкіряк.

Джерело Сегодня

Плітки від NewsMarket: Мадонна без макіяжу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.