Новини України. 22 червня. Відео. Президент виступив на мітингу-реквіємі, приуроченому до 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни.

Янукович знову сказав не те

Віктор Янукович на мітингу-реквіємі в Борисполі, приуроченому до річниці початку Великої Вітчизняної війни, припустився прикрої обмовки: заявив, що “святий обов’язок” влади – “уможливити нові трагедії”.

“Наш святий обов’язок перед загиблими подолати тіні минулого, уможливити (очевидно, президент хотів сказати унеможливити – ред.) нові трагедії. Зазіханням на мирне майбутнє України буде дана миттєва і жорстка відповідь, звідки б ці намагання не виходили”, – заявив Янукович.

При цьому він зауважив, що війна не закінчиться, доки не буде похований останній солдат. Янукович пообіцяв, що держава допомагатиме у пошуку і перепохованні загиблих під час війни.

За його словами, тінь війни закриватиме сонце, поки в суспільстві є охочі спекулювати на трагічних подіях 70-річної давнини і хто прагне будувати свій політичний успіх на пам’яті мільйонів жертв найстрашнішої трагедії 20 століття.

Сьогодні у Борисполі перепоховали останки 493 загиблих військових, які були знайдені під час пошукових робіт на території поблизу міста Бориспіль та інших районів Київської області.

Джерело ТСН

Плітки від NewsMarket: Мадонна без макіяжу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.