Новини України. 6 червня. Відео. Жителі Донецька не змогли у вихідні вільно погуляти в центральному парку міста, оскільки компанія “Метінвест” улаштувала там свій корпоратив.

парк
Люди на деякий час не могли погуляти в парку

Про це пише у своєму ЖЖ Oleksiy Matsuka, передає УП

“Організатори перекрили парканом велику частину парку, у котру входять центральні алеї з фонтанами, зона атракціонів, човнова станція і мережа вуличних кафе.

За парканом розташовані столи, стільці. На березі першого міського ставка встановлений намет, у якому пройдуть основні заходи. Ведучий запрошує всіх гостей проходити в намет”, – пише автор.

Вхід на огороджену територію охороняли співробітники міліції. Кожен гість мав пред’явити спеціальний пропуск, потім представники “Метінвесту” перевіряли власні списки, після чого запрошений міг потрапити на центральну алею парку.

“Жителі Донецька, що прийшли у вихідний у парк, обурюються, що їх не пропускають на основну територію парку. Періодично люди підходять до паркану, щоб поглянути, що відбувається на огородженій території, однак охоронці проганяють жителів Донецька“, – відзначив автор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.