Новини світу. 5 червня. Одним з наслідків глобального потепління може стати виникнення потужних потоків “кліматичних” біженців, які будуть направлятися в Україну.

мігранти
В Україну можуть приїхати без запрошення араби та негри з Африки

Це може викликати соціальну напругу і значне додаткове навантаження на економіку держави через необхідність посилити кордони для недопущення нелегалів на територію країни.

Як повідомляє “Дзеркало тижня“, наслідками зміни клімату можуть стати занепад сільськогосподарського сектора і руйнування інфраструктури та житла, які в нашій країні не пристосовані до стихійних лих.

В Україні існують дві різні, але пов’язані між собою національні програми – для запобігання зміни клімату та національна програма з адаптації до зміни клімату. І якщо Україна майже краще за всіх у світі просуває механізми Кіотського протоколу, то процес розробки національного плану заходів з адаптації до зміни клімату просувається вкрай повільно.

На думку видання, головна проблема, яку сьогодні важко вирішити, – це фінансування заходів по Національному плану з адаптації до зміни клімату.

Видання відзначає, що в України немає розуміння: втрати від наслідків зміни клімату можуть бути величезними вже зараз. Наприклад, зростає ймовірність аварійних ситуацій на енергогенеруючих підприємствах через збільшення частоти екстремальних погодних явищ і стихійних лих. Крім того, Україна не захищена від проблем з продовольчою безпекою, які можуть виникнути через бездіяльність в адаптації сільського господарства до клімату зміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.