Новини науки. 26 червня. Брови не тільки акцентують обличчя і роблять його більш-менш привабливим, але і відображають емоційний стан людини.

жінка-обличчя-очі
Брови - дзеркало душі?

Чи знаєте ви, що в середньому одна брова складається з 500 волосків? Волосся в області брів в два рази менше на одиницю площі, ніж на голові. До того ж, вони ростуть у два рази повільніше. Перш, ніж коригувати свої брови, гарненько подумайте, як це зробити, щоб потім не пошкодувати про скоєне.

Накладні брови були в моді в США в кінці 18-го століття. Їх робили зі шкіри мишей, і, незважаючи на сірий колір і надзвичайну кущистість, вони вважалися справжньою окрасою обличчя, адже ніщо так не міняє його, як форма брів.

Саме брови, а не очі, на думку деяких експертів, є дзеркалом душі. Відповідно до одного з досліджень, люди мають набагато більше проблем з впізнавання знайомих облич на фотографіях, якщо на обличчі відсутні брови, а не очі.

Чоловіки зі зрослими бровами, хоч і безпідставно, вважають схильними до насильства і скоєння злочинів. Користуючись нічим не підтвердженою аргументацією, багато людей вважають, що така форма брів вказує на агресивність і низький інтелект.

На захист цієї незвичайної риси обличчя варто відзначити, що брови, які зрослися, не завадили мексиканці Фріді Кало бути ефектною жінкою, яка підкорила серця чоловіків, і знаменитою на весь світ художницею, за творами якої полюють картинні галереї.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.