Новини світу. 16 червня. Майже дві з половиною тисячі інвалідів по зору з московського виклику центру оголосили про те, що починають голодування у зв’язку з невиплатою заробітної плати протягом півроку.

рублі, гроші
Інвалідам заборгували зарплати

Про це повідомив віце-президент Загальноросійського союзу організацій інвалідів Леонід Шорохов. «Голодування оголосили в середу у зв’язку з невиплатою заробітної плати колективу.

Її не виплачували протягом шести місяців, загальна заборгованість із заробітної платні складає близько 150 мільйонів рублів. У компанії працює близько двох з половиною тисяч інвалідів», – сказав Шорохов.

Він додав, що керівництво компанії пояснювало співробітникам причину невиплати зарплати тим, що у компанії відсутні комерційні і державні замовлення, а також гроші на заробітну плату.

«У грудні-березні оператори обслуговували проект «Білайну» і проект «Єдиний соціальний телефон». З 1 квітня більшість співробітників силових рішенням були відправлені у відпустку без утримання. Люди масово звільняються», – зазначив Шорохов. Мер Москви Сергій Собянін доручив негайно виплатити заробітну плату інвалідам і з’ясувати все з роботодавцем.

Джерело РИА Новости

Ексклюзив від NewsMarket: дізнайтесь, чому Mazda відкликає свої автомобілі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.