Новини технологій. 9 червня. Біографія співзасновника компанії Apple Стіва Джобса стала бестселером в інтернет-магазині Amazon, незважаючи на те, що офіційний реліз книги відбудеться тільки в наступному році.

Стів Джобс

Так, ввечері у середу книга про життя Джобса «iSteve: Книга Вакансії» перебувала на 26 місці в списку бестселерів інтернет-магазину. До моменту написання цієї новини біографія Стіва Джобса опустилася на 46 місце.

Уолтер Ісааксон, який написав книгу, в минулому був одним з провідних редакторів журналу Time, а зараз очолює Аспеновский інститут – некомерційну організацію, що займається проведенням дискусійних форумів з питань лідерства. До написання книги про Джобса Ісааксон став автором біографій Бенджаміна Франкліна, Альберта Ейнштейна і Генрі Кіссінджера.

Ісааксон почав працювати над біографією Джобса в 2009 році. «ISteve: Книга Вакансії» є першою офіційною біографією Джобса. Дві попередні біографії керівника Apple («Друге пришестя Стіва Джобса» і «iКона: Стів Джобс»). були написані без його згоди.

Прийом замовлень на книгу «iSteve: Книга Вакансії» Amazon почалися 5 червня 2011 року. У продаж біографія Джобса надійде 6 березня 2012 року.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.