Новини світу. 2 червня. Відео. Білорусів позбавили можливості дивитися по кабельному телебаченню російський телеканал ТНТ. Він переведений в пакет цифрових програм, який коштує набагато дорожче і, відповідно, доступний не кожному.

comedy club
Павло Воля порівняв Лукашенка з собакою

Деякі спостерігачі пов’язують ці зміни з тим, що на ТНТ в шоу “Comedy Club” останнім часом часто показують жорсткі жарти на адресу президента країни Олександра Лукашенка. Давно відомо, що білоруська влада болісно реагує на жарти російських гумористів про главу держави.

ВАТ “Мінські телевізійні інформаційні мережі” (МТІС) внесло зміни в пакет телепрограм, згідно з якими з 1 червня 2011 ТНТ отримав статус цифрового каналу і був переведений на частоту 258 МГц.

У МТІС заявили, що це зроблено виключно “у зв’язку із змінами мовної політики, з метою розвитку цифрового формату надання телевізійного сигналу”. За інформацією джерел, мовлення “кабельного” ТНТ у всіх інших містах (крім Мінська) триває.

Можливо, МТІС перевів ТНТ в пакет цифрових каналів через жарт одного з резидентів “Comedy Club” Павла Волі, який у своєму виступі порівняв Лукашенка з вусатою собакою. Воля розповідав зі сцени про те, що собаки і нації дуже схожі, і наводив, як приклад, німецьких вівчарок, афганських і російських хортів.

Він поскаржився на те, що досі не виведена порода “білоруська вівчарка”, проте потім прогавкав: “Гхав-гхав!”, – імітуючи манеру мови білоруського лідера, і сказав: “Одна така вівчарка все-таки є. Але вона не гавкає, а просить газ: “Гхаз-газ-газ давай!”. Комедіант навіть описав собаку: “У неї ось тут ніс закінчується, під носом – вуса, ліве вухо на бік заправлене, і їсть вона тільки картоплю”.

Джерело NEWSru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.