Новини України. 22 червня. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що певні наслідки Другої світової війни не подолані і донині в сучасній Україні і є причиною багатьох негараздів.

Володимир Литвин
Литвин: Друга світова війна є причиною низького рівня життя в Україні

На цьому керівник парламенту наголосив у статті “Гіркий полин 22 червня”, опублікованої у газеті “Голос України”, передає прес-служба ВРУ.

На переконання Литвина, це засвідчує ретельний аналіз впливу війни та окупації України на усю повоєнну та сучасну соціально-економічну ситуацію в нашій державі. Такими наслідками воєнної катастрофи в Україні керівник парламенту вважає диспропорцію в розміщенні продуктивних сил, традиційну периферійність соціальної сфери, невисокі стандарти життя, інші соціальні негаразди.

“Дотепер даються взнаки негативні демографічні наслідки війни, що проявляються у несприятливих пропорціях населення, проблемах сім’ї, дитинства, народжуваності та інших соціальних проблемах України”, – стверджує Голова Верховної Ради.

На думку Литвина, не менш, ніж матеріальними збитками України в роки окупації, були й втрати історико-культурних та духовних цінностей.

“Ми повинні сумлінно й послідовно нарощувати зусилля, спрямовані на їхнє повернення”, – підкреслив глава парламенту України.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.