Новини України. 2 червня. На ринку нерухомості очікується незначне збільшення пропозиції, що може сприяти зменшенню вартості та збільшенню кількості операцій.

житло, будинок
Банкіри передбачають незначне пожвавлення на ринку нерухомості

Таку думку в інтерв’ю NM висловив банкір Іван Феськів.

За його словами, розвиток іпотечного кредитування “гальмує” стагнація на ринку нерухомості. Сьогодні існує значна кількість незавершених будівельних проектів.

“Навіть була ініційована урядова програма, яка дозволяє закінчити частину цих проектів. Думаю, коли збільшиться пропозиція і зменшиться ціна до рівня більш адекватного доходам населення, це призведе до більшого руху на ринку. Ріелтори сьогодні жаліються на малу кількість операцій”, – зазначив Іван Феськів.

“Я вважаю, що з однієї сторони можна очікувати здешевлення іпотеки, з іншої – ринок нерухомості стає більш динамічним. Банки активніше братимуть у цьому участь. До кризи, як відомо, значна доля ріелторських операцій робилися з банківськими кредитами”, – додав він.

Іван Феськів відзначив, що на ринку відбуватиметься поступова лібералізація, “але найближчі рік-півтора такого бурхливого кредитування, як було до кризи, все ж таки не буде”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.