Новини економіки. 8 червня. Прем’єр-міністр Микола Азаров прогнозує скорочення споживання природного газу в 2012 році. Про це він сказав журналістам у Відні.

Микола Азаров
Азаров: газу буде менше

«У принципі будемо менше споживати. Тільки наскільки менше, зараз це важко сказати», – повідомив Азаров. За словами прем’єра, для того, щоб говорити про скорочення споживання обсягів газу, необхідно, перш за все, активно займатися питаннями енергозбереження.

Він підкреслив, що обсяги закупівель російського газу визначаються потребами житлово-комунального господарства і промисловості. Азаров відзначив, що в даний час ведуться розрахунки можливості скорочення споживання газу.

Нагадаємо, в січні-березні 2011 року промислові підприємства скоротили споживання природного газу на 5,86%, або на 436 млн куб. м у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року до 6998 млн куб. м.

За той же період населення та організації, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, скоротили споживання природного газу на 0,84%, або на 78 млн куб. м у порівнянні з аналогічним періодом 2010 до 9,154 млрд куб. м., пише Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.