Новини авто. 11 червня. Якщо раніше вчені вважали, що найбільшої шкоди атмосфері завдають промислові підприємства, то зараз всі в один голос говорять про страшну шкоду, яку завдають автомобілі.

автомобіль
Автомобілі забруднюють атмосферу

Екологічна ситуація стрімко погіршується, і однією з причин є зайва задимленість міст. Найбільшу небезпеку приховують у собі автомобілі біля світлофорів. Мало того, що коефіцієнт корисної дії двигунів в такому випадку дорівнює нулю, так ще й атмосфері наноситься непоправна шкода.

Найбільше від забруднення страждають дорожні робітники, які цілий день проводять поряд з проїжджою частиною. Також у групі ризику люди похилого віку і діти.

Експерти переконані, що популяризація автомобілів на альтернативному паливі, а також систем, які відключають двигуни під час зупинок, зможе зупинити процес забруднення екології, а через кілька десятиліть навіть повернути його назад.

Тим не менш, багато хто забуває, що незважаючи на всю свою екологічність, електрокари заправляються від звичайних розеток. І якщо в ряді європейський країн електрику одержують від вітряків і ГЕС, то у нас, переважно, струм з’являється з АЕС.

Джерело Точка.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.