Новини науки. 14 червня. Думка про те, що лівші більш талановиті, ніж правші, є помилковим, повідомляє газета Daily Mail з посиланням на австралійського вченого, який прийшов до цього висновку в результаті тривалого дослідження.

лівша
Лівші не талановитіші від правшів

Професор університету Фліндерс Майк Ніколлс, який також є лівшею, провів дослідження, в якому взяли участь 5 тисяч дітей у віці п’яти років. Вчений вивчив їх успішність у школі, а також послухав, як про учнів відгукуються викладачі. У результаті дослідження Ніколлс прийшов до висновку, що лівші навчаються гірше, ніж правші, а також погано пристосовуються до роботи в колективі.

“Це неправда, що люди стають лівшами через неправильний розвиток організму до народження, як багато хто думав раніше”, – сказав Майк Ніколлс. Він також додав, що знижені когнітивні здібності лівшів можна порівняти з рівнем розвитку тих людей, які народилися раніше зазначеного терміну.

10% відсотків від загального населення Землі є лівшами. Серед них такі особистості, як принц Вільям, прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, президент США Барак Обама, актриса Анджеліна Джолі, музикант Пол Маккартні та інші. За різними даними, найчастіше лівші успішно проявляють себе у спорті, особливо в тенісі, бейсболі, водних видах спорту і фехтуванні.

У світі високих технологій також є обдаровані представники. Так, чотири з п’яти первинних дизайнерів комп’ютера Macintosh є лівшами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.