Новини світу. 18 червня. Армія Сирії почала чергову військову операцію в країні, щоб припинити виступи проти влади.

Сирія - танки
Армія Сирії почала чергову операцію

За даними представників протестувальників, сьогодні підрозділи сирійський Збройних сил увійшли в село Бдама, яка знаходиться неподалік від кордону з Туреччиною. Є відомості, що військові зайняли село за підтримки не менше шести танків.

Нагадаємо, раніше сирійська влада повідомляли, що екстремістські групи, які нападають на працівників правоохоронних органів та урядові установи, отримують зброю з території Туреччини.

Бдама розташована неподалік від міста Джіср еш-Шугур, де нещодавно вбили більше 100 сирійський військовослужбовців і співробітників поліції. Влада провела військову операцію в населеному пункті, щоб повернути його під свій контроль.

Нагадаємо, з середини березня 2011р. в Сирії тривають масові заворушення, викликані аналогічними заворушеннями в інших країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Учасники заворушень вимагають відставки президента Башара аль-Асада та проведення політичних реформ. Б. Асад пішов на ряд поступок опозиції, зокрема скасував надзвичайний стан, який діяв в країні з 1963р., і оголосив про широку амністію.

Сирійська влада жорстко придушує несанкціоновані акції протесту, в тому числі застосовуючи армійські підрозділи. Правозахисні організації заявляють, що з початку заворушень під час вуличних заворушень вбили близько 1 тис. 400 осіб. Втім, підтвердження цих відомостей з інших джерел поки немає.

Джерело РБК

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, як зайва вага в молодості впливає на подальше здоров’я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.