Новини технологій. 22 червня. Компанія Apple планує вийти на новий для себе ринок, почавши восени продажі телевізорів під своїм брендом, повідомило видання DailyTech з посиланням на колишнього топ-менеджера компанії, що побажав зберегти анонімність.

Apple TV
Apple випускатиме свої телевізори?

Якщо інформація джерела DailyTech правдива, то Apple доведеться пробиватися на висококонкурентному ринку, на якому представлена ​​продукція таких компаній як Samsung, LG, Sony та ін Більшість цих виробників вже мають у своєму арсеналі моделі телевізорів, що підтримують підключення до інтернету і роботу з різними онлайн- сервісами.

Неофіційна інформація про те, що Apple збирається почати телевізійний бізнес, з’являлася вже не раз, але компанія ніколи не коментувала ці чутки. Джерело DailyTech повідомив, що перші телевізори під брендом Apple можуть з’явитися на ринку вже восени поточного року.

Згідно з інформацією від джерела, нові продукти об’єднають функціонал мультимедійної телевізійної приставки Apple TV і програми iTunes. За допомогою пристрою Apple TV користувач може купувати або орендувати фільми і серіали в інтернет-магазині iTunes Store, переглядаючи їх на екрані підключеного до приставки телевізора.

Крім того, Apple TV дозволяє дивитися ролики на YouTube або транслювати мультимедійний контент з домашнього комп’ютера. Apple TV продається досить скромним накладом у порівнянні з успіхами Apple в інших сегментах. Випуск власної моделі телевізора може підвищити частку компанії на ринку ТВ-продуктів.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.