Новини технологій. 3 червня. Компанія Apple отримала від звукозаписної компанії Universal Music згоду на запуск хмарного сервісу iCloud.

Apple запустить музичний сервіс

Сервіс дозволить користувачам зберігати свою музичну колекцію на віддаленому сервері. Доступ до треків можна буде отримати з комп’ютера або мобільного пристрою з операційною системою iOS.

Подробиці угоди не розкриваються. За даними видання, компанія Стіва Джобса також уклала договори з кількома музичними видавництвами. Припускають, що за користування сервісом iCloud буде стягуватися плата, але розмір її поки не уточнюється. Запущені раніше хмарні музичні сервіси Google і Amazon безкоштовні.

Джерела CNET News також розповіли про те, за якою схемою будуть розподілятися доходи від сервісу iCloud. 58 відсотків виручки отримають лейбли (Universal Music, EMI, Sony Music Entertainment і Warner Music Group), а 12 відсотків – видавництва. 30 відсотків буде забирати собі Apple.

Сервіс iCloud Apple представлять на конференції WWDC, яка стартує в Сан-Франциско у понеділок, 6 червня. На цьому ж заході компанія презентує Mac OS X Lion і iOS 5, а також проведе семінари для розробників. Відомо, що конференцію відкриє голова Apple Стів Джобс, який з січня перебуває на лікарняному.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.