Новини політики. 7 червня. В доповіді Парламентської асамблеї НАТО про Україну ВО «Свобода» охарактеризована як «антизахідна, антиліберальна, антиєвросоюзівська, антиросійська та антисемітська» партія.

НАТО
НАТО робить рекламу "Свободі"

Про це йдеться в проекті звіту «Постпомаранчева» Україна: внутрішня динаміка розвитку і зовнішньополітичні пріоритети», текстом якої володіє видання “Главком”.

В асамблеї також зазначили, що місцеві вибори 2010 року були менш чесними, чим попередні. «Виборчі блоки не допустили до участі, що виразно вплинуло на Тимошенко», – сказано в документі.

У проекті звіту також сказано, що в такій ситуації праворадикальна націоналістична партія Олега Тягнибока «Свобода» одержала хороші результати в західних областях – Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській, «захопивши місцеві органи влади там, де найбільш вороже налаштовані до Партії регіонів Януковича».

«Тягнибок одержав 1,43% на виборах Президента, зайнявши 8 місце, але зростання підтримки його партії може дискредитувати націоналістичний рух України. У країнах ЄС, від Нідерландів і до Угорщини та Швеції, праві партії представлені в парламентах, але це дуже небезпечно для таких політично нестабільних країн, як Україна», – підсумували в Парламентській асамблеї НАТО.

У НАТО також додали, що Президент Віктор Янукович виявився не настільки проросійським політиком, як очікувала Москва. У звіті сказано, що глава держави не визнав незалежність Південної Осетії та Абхазії, не приєднався до Митного союзу і не допустив злиття енергетичних та авіабудівельних галузей, як сподівалася Росія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.