Новини світу. 14 червня. Проповідник зі США Гарольд Кемпінг, який “призначив” кінець світу на 21 травня, а потім 21 жовтня, переніс інсульт.

Гарольд Кемпінг переніс інсульт

Американський проповідник Гарольд Кемпінг, який передрікав кінець світу 21 травня, а потім переніс його на жовтень, потрапив до лікарні з інсультом. В результаті у 89-річного порушилося мовлення. Лікарі не виключають, що євангеліст втратив голос назавжди.

Кемпінг був госпіталізований ще 9 червня, проте відомо про це стало нещодавно. Наразі проповідник перебуває в лікарні. Гарольд Кемпінг уже неодноразово пророкував кінець світу.

6 вересня 1994 сотні його слухачів зібралися в залі в Аламеда (Каліфорнія), марно очікуючи пришестя Христа. Тоді він виправдовувався тим, що помилився з розрахунками.

Вдруге Кемпінг “призначив” апокаліпсис на 21 травня 2011 року, але і тут помилився. Хоча сам священик заявив, що його передбачення збулося в духовному сенсі – 21 травня нібито стався Божий суд, невидимий для людського ока. Пізніше він заявив, що у п’ятницю, 21 жовтня 2011 року, світ загине в буквальному сенсі.

Джерело РБК

Цікавинка від NewsMarket: Хочете знати, якими будуть літаки майбутнього?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.