Новини політики. 21 червня. Американська юридична фірма Covington & Burling LLP і аудиторська компанія BDO готують звіт за результатами вивчення фактів щодо газових угод 2009 року.

Тимошенко буде боротися до останнього

Про це заявив захисник екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, народний депутат (БЮТБ) Сергій Власенко, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

«Covington & Burling і BDO вивчають газову справу Тимошенко, і найближчим часом ми очікуємо їх звіт по газовій справі. Ми будемо робити спробу залучити його до матеріалів справи. Ми будемо використовувати цей звіт в Європейському суді з прав людини, ми будемо використовувати цей звіт усіма іншими можливими способами», – заявив Сергій Власенко.

Він повідомив, що представники Covington & Burling і  BDO будуть брати участь в групі юридичних радників Юлії Тимошенко, яка працює над всіма справами екс-прем’єра.

«Безсумнівно, що саме Covington & Burling разом з іншими юристами будуть представляти позицію Тимошенко при розгляді її скарги в Європейському суді з прав людини”, – сказав народний депутат.

Джерело НБН

Важливе від Newsmarket: Білоцерківці бояться того, що в місті побудують найбільшу мечеть в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.