Новини світу. 10 червня. В американській школі з’явився новий працівник – свиня Теодор доїдає за дітьми недоїдки. Найбільше він любить яблука, моркву і хліб.

Свиня прибирає школу

Шкільні подвір’я Америки засипані сміттям і залишками ланчів, і кожна школа вирішує цю проблему по-своєму. Найоригінальніше рішення прийняли в орегонської школі Sage Community: для переробки відходів вони завели справжню свиню.

Порося Теодора привезли до школи на початку травня, і за півтора місяця він повністю довів свою вірність новому ремеслу. Кожен день свиня-двірник бродить по шкільній території у пошуках їжі. Їсть він все підряд – яєчну шкаралупу, бананову шкірку і все, що залишається від ланчів учнів. Єдине, що не до душі – цитрусові.

Всього за місяць шкільний двір змінився на очах у всієї адміністрації та учнів. Захоплені новим парнокопитним товаришем школярі розповіли про свиню-сміттяра своїм батькам. Багато сімей надихнулися ідеєю і за прикладом школи перестали викидати залишки їжі в сміття. Тепер недоїдки йдуть на «обідній стіл» пузатій свині.

Діти роблять все можливе, щоб упорядкувати новий будинок для Теодора. Одна сім’я навіть побудувала спеціальний загін для поросяти, в якому він може спати і ховатися від сонця. А дітлахи спорудили компостну купу поруч з будиночком свині.

Школярі дуже люблять Теодора і піклуються про нього щодня. Старші вчать молодших, як чистити його житло і перевертати компост, який потім використовується як добриво для шкільного саду.

Теодор вчить дітей бути більш відповідальними. Петерсон і Ортега подають приклад всім іншим. Молодші бачать, як відповідально і зріло себе ведуть їхні «наставники», і теж хочуть стати такими, – розповіла директор школи Сандра Гірднер.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.