Новини здоров’я. 30 червня. Усім, хто намагається скинути зайву вагу, відомо, що вживання алкоголю не сприяє наближенню до заповітної мети. Незважаючи на це, вчені з університету Техасу стверджують, що спиртні напої анітрохи не шкодять фігурі.

алкогольАлкоголь не шкодить фігурі?

Люди, які п’ють помірно, за їхніми словами, важать менше, ніж ті, що не п’ють. Вивчивши дані про 8000 людей, дослідники прийшли до висновку, що ті, хто п’ють щодня, на 54% рідше скаржаться на проблеми із зайвою вагою, ніж ті, що не п’ють, при чому вид спиртних напоїв значення не має.

Вчені не впевнені, з чим пов’язаний такий ефект, адже насправді алкоголь є досить калорійною речовиною. Можливо, організм не переробляє алкоголь так само, як їжу, і тому зайві кілоджоулі з спиртних напоїв не відкладаються на боках так помітно, як харчові калорії.

Дослідники попереджають, що алкоголь не шкідливий для фігури лише в невеликих кількостях. При вживанні трьох і більше порцій спиртного в день ефект буде зворотним. Пияцтво знижує здатність організму спалювати жири приблизно на 33%. Також, алкоголь пригнічує виробництво гормонів, які повідомляють головному мозку про насичення.

Якщо ви стоїте перед вибором, чому віддати перевагу, експерти порадять вибирати прозорі спиртні напої, такі як горілка, джин або ром, змішані з некалорійною газованою водою або тоніком.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.