Новини світу. 4 червня. Терористична мережа “Аль-Каїда” опублікувала на сайтах радикальних ісламістів фільм тривалістю близько 100 хвилин із закликами до терактів “на землі ворога”, повідомляє Agence France-Presse.

Аль Каїда, відеозвернення
"Аль-Каїда" випустила фільм

Відео називається “Ти відповідаєш тільки за себе” і складається з двох частин. Зокрема, у фільмі демонструється виступ Аймана аль-Завахірі, який довгий час вважався “правою рукою” Усами бен Ладена. Аль-Завахірі закликає до джихаду мусульман, що живуть у західних країнах, так як вони можуть зіграти важливу роль у боротьбі проти “сіоністів і хрестоносців”.

Інший ісламіст Адам Гадан, відомий як “американець Аззам”, заявляє, що радикальні мусульмани можуть вільно купити в США автоматичну зброю. Також він зазначив, що “Аль-Каїда” має намір “послабити боягузливих ворогів” за допомогою нападів на впливових громадських діячів.

Фільм, імовірно, був змонтований вже після знищення в Пакистані лідера “Аль-Каїди” Усами бен Ладена. Поява бен Ладена в ньому супроводжується фразою “Нехай Аллах буде милостивим до нього”. Також у відео розповідається про ісламістів, що здійснили теракти, як про об’єкти для наслідування.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.