Новини технологій. 14 червня. Нещодавно представники Airbus оголосили, що до 2050 року авіакомпанія почне виробництво літаків з прозорими стінками.

прозорі літаки
Прозорі літаки обіцяють до 2050 року

Третина зі 10 000 опитаних авіакомпанією пасажирів заявили, що вони хочуть, щоб у майбутньому політ представляв собою пізнавальну та комфортну подорож, а не неприємну рутину, всі принади якої можуть відчути сьогодні пасажири, що літають економічним класом.

Перебуваючи в повітрі, пасажири не хочуть відмовляти собі ні в чому з того, що є у них на землі, показують результати опитування, опублікованого на сайті Airbus.

У Airbus є всі шанси опинитися на гребені нової технологічної хвилі, враховуючи, що одна з останніх інноваційних технологій у цій області належала компанія Ryan Air, яка запропонувала знизити вартість авіаквитків за рахунок впровадження на ринок літаків з виключно стоячими місцями. На подив співробітників авіакомпанії, запропоноване ними ноу-хау було сприйняли пасажири вельми прохолодно.

Представники Airbus повідомляють також, що їхні нові літаки будуть обладнані особливими кріслами підвищеної комфортності. Крім того, салони літаків майбутнього будуть розділені на відсіки відповідно до індивідуальних потреб кожного пасажира. Наприклад, ті, хто хочуть відпочивати під час польоту, будуть сидіти окремо від пасажирів, які вважають за краще проводити польоти за грою або спілкуючись з сусідами.

“Наші дослідження показали, що крім “непомітності” польоту пасажири 2050 року хочуть, щоб їхнє переміщення у повітрі завдавали якомога менше шкоди навколишньому середовищу”, – сказав віце-президент Airbus з інноваційних технологій Чарльз Чемпіон.

Головним же елементів нововведень Airbus стануть прозорі стіни, які змінюватимуть колір залежно від освітлення в салоні, тематики електронних ігор, які будуть запропоновані пасажирам, і навіть їх власної температури тіла.

Запустити виробництво нових літаків Airbus обіцяє до 2050 року. Поки ж нам залишається тільки сподіватися, що 5,7 мільярдів доларів, яка авіакомпанія щорічно отримує від пасажирів в якості сервісних зборів, дійсно підуть на поліпшення безпеки і комфорту в польоті.

Джерело Вести

Порада від Newsmarket: Дізнайтеся, як влитися у роботу після довгих вихідних

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.