Новини світу. 4 травня. Латинська Америка. Всесвітній день свободи друку журналісти країн Латинської Америки відзначили масовими маніфестаціями на захист своїх прав.

В Латинській Америці вбивають журналістів

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, сотні працівників ЗМІ, представників профспілок і громадськості пройшли у вівторок маршем по багатьом містам Колумбії, де з початку нинішнього року скоєно 56 агресивних дій щодо репортерів, включаючи спроби фізичного знищення та погрози.

Найнебезпечнішою країною для діяльності журналістів залишається в Латинській Америці Мексика. З 2010 року до початку 2011 року від рук найманих убивць наркомафії загинули 68 репортерів. Як заявили представники Національного фронту журналістів за свободу самовираження, 4 роки перебування при владі президента Феліпе Кальдерона стали “найгіршими в сучасній історії” для мексиканської преси, яка втратила 50 осіб, 9 з яких вважаються зниклими без вісті.

Крім того, влада і організована злочинність перешкоджає свободі друку в Перу, Еквадорі, Болівії, Панамі та інших країнах регіону.

Нагадаємо, у світі за 2010 рік вбито 102 журналісти. Про це йдеться в доповіді Міжнародного інституту преси до Дня журналіста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.