Новини України. 11 травня. Віце-спікер Державної думи РФ, лідер ЛДПР Володимир Жириновський вважає помилкою приєднання Західної України до Радянської України в 1939 році.

Володимир Жириновський
Жириновський: не треба було приєднувати Західну Україну

«Чому це сталося у Львові? Адже в цих заворушеннях брали участь люди, яким, в середньому, 20 років. Вони виросли в Західній Україні і взагалі нічого не знають, що у нас була свята війна. Їм вбили в голову в нових підручниках, і вони не винні в цьому. Для них ми – окупанти », – сказав Жириновський.

На його думку, незважаючи на це, має бути повага до людини і особистості, і люди мають право одягнути будь-які ордени, будь-яку стрічку або вінок. Він також нагадав, що Віденська конвенція гарантує недоторканність дипломатичних представництв.

Жириновський заявив, що головна помилка полягає в тому, що після пакту Молотова-Ріббентропа Західну Україну потрібно було не приєднувати до Радянської України, а робити її «територією єдиної держави».

«Створили матрьошку – союз національних держав, і це ще довго буде відгукуватися нам. Не можна було створювати ці держави. Ми збільшили територію України, яка від нас пішла », – сказав він. І додав, що не повинно було бути «ніякої України, ніякої Білорусії, Казахстану, Грузії, повинна була бути єдина територія».

За його словами, Україні дали дуже багато, але «вона пішла годуватися до іншої організації, що знаходиться в Брюсселі». «Не треба нікому ніколи надавати допомогу», – підкреслив він.

“Коли ми виселяли із Західної України, ми що, не розуміли, що створюємо? Вони всі пішли в німецьку поліцію. Потім НКВС у 1945 році почав їх за це карати – там все населення було до нас вороже налаштоване … батьків, синів – до в’язниці після 45-го», – заявив політик.

«Що ви від них хочете? Їх поляки трамбували, ми їх трамбували, а сьогодні ми хочемо, щоб вони всіх вітали. Це змучене населення. Їх мучили австрійці, поляки, а росіяни цього не робили, але оскільки наша армія проходила через ці населені пункти, вони починають це згадувати як якісь заходи», – сказав Жириновський.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.