Новини світу. 4 травня. Населення Землі перевищить відмітку 10 млрд людей до кінця сторіччя – прогноз ООН

ООН
ООН прогнозує величезне перенаселення Землі та вимирання білої раси

Чисельність населення Землі до 2050 року, згідно з прогнозами, перевищить 9 мільярдів чоловік, а до кінця сторіччя на планеті будуть проживати вже 10,1 мільярда осіб, йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті ООН.

Доповідь ООН про перспективи приросту населення в світі представила директор відділу з народонаселення Ханя Злотник, пише РИА Новости.

На думку укладачів доповіді, вже в цьому році населення Землі перевищить 7 мільярдів людей, а до 2023 року складе 8 мільярдів. В 2041 році в світі буде проживати 9 мільярдів, а в 2081 вже 10 мільярдів осіб.

Такі показники можливі при усередненому сценарії розвитку демографічних тенденцій у світі.

При цьому основний приріст населення слід очікувати в країнах з високою народжуваністю, до числа яких відносяться, в основному, країни Африки, а також деякі азіатські, латиноамериканські держави і країни Океанії.

У категорії країн з низьким рівнем народжуваності входять майже всі європейські країни. У цих країнах також спостерігається швидке старіння населення.

При сценарії найбільшого можливого приросту населення в 2100 році на Землі може проживати до 15,8 мільярда осіб, а якщо приріст населення буде зберігатися на мінімальному рівні, то число жителів Землі може, навпаки, навіть скоротитися до 6,2 мільярда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.