Новини України. 31 травня. Комфортний відпочинок дитини повинен включати як мінімум триразове харчування та зручні побутові умови. Забезпечення цього не може коштувати менше, ніж 100-140 грн на добу.

діти
Відпочинок на дитину обійдеться батькам не менше, ніж у 100 гривень на добу

Про це повідомив заступник голови Всеукраїнської асоціації туристичних операторів Віктор Зінченко. За його словами, зменшити ціну можна тільки за рахунок погіршення якості послуг, умов.

«В середньому два тижні перебування дитини в таборі, що діє у Криму на базі побудованих ще в радянські часи дитячих установ, буде коштувати близько 2400 грн.

Перебування ж у модернізованому таборі нового зразка, з більш комфортними умовами, обійдеться не менш ніж у 5 тис. грн. за два тижні. Якщо говорити про відпочинок недалеко від місця проживання, як, наприклад, табір в Пущі-Водиці, то 20-денне перебування там обійдеться як мінімум в 3900 грн», – зазначив Зінченко.

Як відзначає представник Всеукраїнської асоціації туристичних операторів, батькам варто заздалегідь планувати дитячий відпочинок. Це не тільки дозволить уникнути стресових ситуацій, пов’язаних з пошуком табору для відпочинку у високий сезон, а й допоможе заощадити до 10% вартості путівки при ранньому бронюванні.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.