Новини технологій. 4 травня. У соціальній мережі Вконтакте з’явилася група Антибандерівський фронт, одним з адміністраторів якої є засновник соціальної мережі Павло Дуров.

Дуров розпалює міжнаціональну ворожнечу

Про це повідомляє сайт Вголос.

В інформації про групу розшифровується термін бандерівці: «Слово бандерівці походить від прізвища нацистського злочинця СтеФана Бандери, перетвореного українською правлячою елітою у вождя українських націоналістів СеПана Бандеру».

«Бандерівець (бандера, бандерлог, бандерлох) – термін, що вживається в інтернеті для позначення націоналістично налаштованих укрів, які вважають своїми лютими ворогами москалів, кацапів і взагалі всіх, хто не відповідає їх поняттям про свідомого українця”, – йдеться в групі.

В групі обговорюється не лише Україна, але й інші держави, зокрема Грузія і російсько-грузинський конфлікт. У фотоальбомах групи опубліковані фотографії нібито жертв бійців УПА, а також непристойні фотопародії на президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Незважаючи на коментарі від деяких користувачів про те, що група розпалює міжнаціональну ворожнечу, вона досі продовжує існувати.

Варто зазначити, що одним з адміністраторів групи є генеральний директор соціальної мережі Вконтакте Павло Дуров.

Як повідомляють у Watcher.com.ua, сумнівів у тому, що саме ця сторінка належить директору соцмережі, немає, сторінки vkontakte.ru/durov і vkontakte.ru/id – ідентичні.

Наразі співробітники сайту очікують офіційних коментарів від керівництва Вконтакте з цього приводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.