Новини світу. 12 травня. Німеччина. У 2010 році Німеччина прийняла 798 тисяч мігрантів, що на 11% перевищує показник 2009 року.

Лампедуза, нелегали
МІгранти живуть як шкідники: за рахунок соціальної допомоги

Такі уточнені дані Федеральної статистичної служби (Destatis). Це найвищий показник за останні 5 років

Служба зазначає, що в минулому році кількість мігрантів перевищила середній їх потік за останні п’ять років, коли Німеччина приймала від 660 тисяч до 720 тисяч чоловік. У той же час показник не перевищив обсягів міграції в період з моменту об’єднання країни і до 2002 року, коли щорічно в ФРН переїжджали жити близько 800 тисяч чоловік щорічно.

Питання про інтеграцію в суспільство мігрантів та їх дітей в останні місяці обговорюється в Німеччині найбільш жваво. Влітку 2010 року багато шуму наробила книга члена ради директорів Бундесбанку Тіло Зарраціна «Німеччина скасовується», в якій він поставив під питання збереження інтелектуального потенціалу нації. На його думку, переселенці з Туреччини, Близького Сходу та Африки менш освічені, ніж мігранти з інших країн, однак при цьому більш плідні.

«Я не збираюся визнавати тих, хто живе за рахунок держави, хто не визнає, не піклується про освіту своїх дітей і займається нескінченним виробництвом нових дівчаток у хустках, – пише автор, – це стосується 60% турецького і 70% арабського населення в Берліні» .

Одкровення коштували фінансистові місця в Бундесбанку – його звільнили.

Однак через півтора місяці думка Тіло Зарраціна, але в більш тонких формулюваннях повторила канцлер Ангела Меркель. Вона заявила, що спроби побудувати в Німеччині мультикультурне суспільство «повністю провалилися».

«На початку 1960-х Німеччина запрошувала іноземних робітників, тепер вони живуть у нашій країні. Якийсь час ми самі себе обдурювали і говорили собі: «Вони у нас не залишаться, коли-небудь вони виїдуть», але так не сталося», – сказала канцлер і запропонувала активізувати програми з інтеграції мігрантів у суспільство.

Згодом з висновками Ангели Меркель погодилися і інші європейські політики. Зокрема, британський прем’єр Девід Кемерон закликав європейців «прокинутися».

Джерело BFM.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.