Новини світу. 18 травня. У результаті заворушень, які почалися в Нігерії після президентських виборів у квітні, були вбиті, щонайменше, 800 чоловік. Близько 300 церков у різних містах країни було спалено дотла.

Нігерійці бунтують

Про це повідомляє Християнський Мегапортал  invictory.org з посиланням на Християнський телеграф і Christian Post.

За результатами виборів, президентом Нігерії став Гудлак Джонатан, християнин з Південної Нігерії. Мусульмани, які виступають на підтримку попереднього президента, Мухаммада Бухарі, організували протести, які швидко переросли в масові безлади і гоніння проти християн.

За деякими даними в результаті жорстоких заворушень і набігів без даху залишилися близько 65 тисяч людей.

«Квітневі вибори в Нігерії були визнані справедливими виборами в історії країни, але також і найкривавішими, – Дуфка сказала Корінн, старший дослідник з питань прав людини в Західній Африці. – Новий уряд зобов’язаний покарати тих, хто організував ці страшні злочини, і викорінити корінь проблеми такої жорстокості».

«Якщо б ви побачили цей натовп – вони були у нестямі, – описав атаку один з викладачів, що став свідком нападу розлюченого натовпу на коледж в місті Заріа. – Студенти стали тікати, але натовп переслідував їх. Їх загнали в учительську, і більше студентам було нікуди бігти. Там їх почали бити до смерті, юрба була озброєна мачете. Четверо студентів-християн і один викладач-християнин були вбиті».

У заворушеннях часто брали участь солдати або представники поліції.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.