Новини світу. 29 травня. Колишній президент Польщі Лех Валенса, який відмовився прийти на зустріч з президентом США Бараком Обамою в ході його візиту до Варшави, вважає, що з американським лідером “не було що обговорювати”.

Валенса не вважав за потрібне зустрічатися з Обамою

У суботу, у другий день візиту Обами до Варшави, відбулася його зустріч з польськими політиками, на яку був запрошений і Валенса. Проте він не став змінювати своїх планів і виїхав на запланований раніше захід в Італії.

Валенса, який спочатку не пояснював причин своєї відмови, в суботу ввечері заявив, що не є прихильником зустрічей, метою яких є “фотографія на пам’ять”. “Йшлося про те, щоб зробити хорошу спільну фотографію, але у мене вже багато фотографій, які розповідають про моє життя”, – сказав Валенса в суботу журналістам.

“У пропозиції зустрітися з Обамою не містилося нічого, що можна було вирішити або обговорити”, – зазначив він.

Барак Обама перебував у Польщі з дводенним візитом в п’ятницю і суботу. З президентом і прем’єром Польщі він обговорив ситуацію в Білорусі, військове співробітництво, створення системи ПРО і інші питання.

Польська влада високо оцінила візит Обами. На прес-конференції в суботу прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск навіть сказав Обамі, що Польща зрозуміла, що президент США є “одним з нас” (поляків).

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.