Новини технологій. 30 травня. Онлайн-відеосервіс YouTube за підтримки Nvidia і Mozilla почав транслювати відео в тривимірному зображенні, щоправда, для цього його користувачам знадобиться спеціальне обладнання.

youtube
Youtube тепер в 3D

Зараз по достоїнству оцінити нововведення YouTube здатні лише близько 1 мільйона користувачів. Однак, на думку спостерігачів, ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.

У корпорації Google, якій належить відеосервіс, кажуть, що розміщене на YouTube відео є повністю тривимірним і його можна виводити через порти HDMI або DLNA на широкоформатні телевізори.

Ролики будуть оптимізовані для режиму 3D-відтворення на базі браузера Firefox 4 і підтримувати тривимірну систему NVIDIA 3D Vision.

Поєднання стандартів HTML5, реалізованих в Firefox 4, і апаратного рішення 3D Vision дозволить користувачам перетворити свій комп’ютер на повноцінний тривимірний міні-кінотеатр.

Для цього також потрібні монітор, здатний відображати тривимірне зображення, і активні затворні окуляри. Якщо вибирати з найдоступніших компонентів в магазинах США, то весь комплект обійдеться приблизно в 400 доларів, відзначає агентство.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.