Новини України. 18 травня. Кабінет міністрів сьогодні відмінно виконує свою роботу, економічна ситуація в країні хороша, а всі розмови про негативні тенденції в економіці – це з метою дестабілізації країни.

Олександр Єфремов
Уряд Азарова, на думку Єфремова, працює відмінно

Про це сьогодні на брифінгу у Верховній раді розповів голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Сам народний депутат, відповідаючи на питання журналістів, заявив, що не бачить потреби Кабміну Миколи Азарова йти у відставку. За словами Єфремова, економічні показники, зокрема ріст ВВП на 4,6% та рівень інфляції є підтвердженням цього.

“Уряд Азарова вже подав відповідні документи на формування бюджету на наступний рік. Ті функції, які має виконувати уряд, він виконує вчасно. Ми можемо говорити про якість тих чи інших починань, які робляться, але вони хоча б є. Протягом останніх п’яти років ми взагалі не бачили жодних починань”, – сказав Олександр Єфремов.

“Коли ми сьогодні критикуємо уряд Азарова за окремі прорахунки в роботі, то результатом праці попереднього уряду був суцільний прорахунок в роботі”, – додав він.

Єфремов відзначив, що критикуючи діяльність Азарова, сьогодні просто хочуть дестабілізувати ситуацію в країні.

“Більше сьогодні ведеться розмов, щоб дестабілізувати ситуацію, але все менше і менше шансів у тих людей, які цим займаються”, – додав нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.