Новини економіки. 19 травня. Президент Віктор Янукович вважає своїм обов’язком створити сприятливі умови для роботи інвесторів в Україні.

Віктор Янукович
Віктор Янукович

Про це він сказав у четвер, 19 травня, під час відвідування приватного акціонерного товариства «Єврокар», спілкуючись з членом Ради директорів компанії Шкода Авто Богданом Войнером, повідомляє Дзеркало тижня.

Янукович зазначив, що добре пам’ятає часи створення підприємства «Єврокар».

«Мені цікаво бачити прогрес на підприємстві, всупереч проблемам, з якими йому доводиться стикатися», – сказав він.

Президент у цілому відзначив поліпшення інвестиційного клімату в нашій державі. Він підкреслив, що він приділяє велику увагу роботі над удосконаленням державної регуляторної політики та податкової бази, боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, що Андре Куусвек, директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні вважає, що інвестиційний клімат в Україні за останній час погіршився, а корупція нікуди не зникла. Відповідаючи на запитання «Чи спостерігаєте поліпшення інвестиційного клімату в Україні», Куусвек заявив:

«Ні, навпаки – інвестиційний клімат погіршився. Корупція як була, так і залишилася. Крім того, наші клієнти говорять про те, що на місцях йде величезний тиск на бізнес через різні інспекції (санітарні, податкові, екологічні і так далі)».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.