Новини політики. 12 травня. Президент України Віктор Янукович розкритикував законопроект міністра освіти і науки України Дмитра Табачника про вищу освіту.

Янукович розкритикував роботу Табачника

Про це глава держави говорив сьогодні, відкриваючи засідання ради Комітету з економічних реформ з питань реформування медичної, освітньої сфери та житлово-комунального господарства.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що проект закону повинен був стимулювати підвищення якості освіти і створити умови для інтеграції в європейський простір освіти та наукових дослідження.

“Але поки цей закон також створив протестні настрої громадян, яких можна було уникнути”, – сказав він.

За словами Януковича, законопроект замість розширення автономії вищих навчальних закладів “продовжує практику фактично тотального контролю чиновників за вузами”. Президент підкреслив, що це неприпустимо. Також він зазначив, що законопроект не дає відповіді на питання, як зв’язати науку і освіту в дослідницьких наукових установах, а також утворення і практику в прикладних.

“Відповіді немає. Потрібно доопрацювати, Микола Янович (Азаров – ред.). Ми вже розуміємо, що це недолік”, – сказав Президент.

Також Янукович звернув увагу на те, що в проекті не запропоновано механізми комерціалізації наукових досягнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.