Новини України. 31 травня. Одним розчерком пера Віктор Янукович поставив крапку, принаймні для себе, в скандально відомій історії, яка трапилася з ним під стінами Прикарпатського національного університету 2004 року.

Янукович пробачив "яйцевий теракт"

Віктор Янукович присвоїв батькові свого кривдника – доктору економічних наук Михайлу Романюку – почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Декан економічного факультету, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника удостоївся високої відзнаки, як зазначено в указі Президента, «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України та багаторічну плідну працю».

Щоправда, професор Романюк, окрім родинного «гріха», нічим не завинив перед Віктором Федоровичем. Більше того, відразу після інциденту він з усіх сил намагався хоч якось нейтралізувати шалений ефект від пожбуреного сином яйця.

«Я знаю, – заявив тоді публічно пан професор, – як багато Прем’єр-міністр робить доброго для України, для нашого народу і для Івано-Франківської області зокрема. Я і моя сім’я будемо молитися за цю щиру і сильну людину».

Нагадаємо, що того дня основний конкурент Віктора Ющенка в боротьбі за найвищий державний пост осоромився перед усім світом, гепнувшись на асфальт від яйця, кинутого першокурсником Дмитром Романюком. Відтоді яєчний шлейф супроводжував усю виборчу кампанію–2004 тодiшнього Прем’єр–мiнiстра Вiктора Януковича.

Джерело Україна молода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.