Новини економіки. 30 травня. Президент України Віктор Янукович доручив уряду скоротити видатки, заплановані на проведення параду на День Незалежності.

Віктор Янукович
Янукович наказав зробити святкування українським

Глава держави також дав доручення залучити до святкувань 20-річну молодь, ровесників незалежності України, повідомляє прес-служба президента.

«Переконаний, що скорочення коштів – це буде правильно», – звернувся президент до прем’єр-міністра Миколи Азарова, під час засідання Координаційної ради з питань підготовки і святкування 20-ї річниці Незалежності України.

Крім того, глава держави доручив уряду зробити свято, яке було би більш «українським» та «сучасним».

Про виконання цих доручень учасники наради відзвітують на початку липня – на цей час заплановано наступне засідання Координаційної ради.

«20-у річницю незалежності ми повинні відзначити гідно. І заходи, які ми будемо проводити, повинні пройти на високому рівні», – сказав президент.

Віктор Янукович нагадав, що в цьому році також відзначається 20-я річниця ряду інших важливих подій, пов’язаних з отриманням нашої незалежності. Мова йде про підняття державного прапора в Києві (24 липня 1991) та прапорів у населених пунктах України, Всеукраїнський референдум (1 грудня 1991), прийняття Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991).

джерело НБН