Новини України. 25 травня. Віктор Янукович в інтерв’ю Bloomberg заявив, що продовжуватиме курс на здобуття членства України в Європейському Союзі і розвиватиме відносини з Росією, як стратегічним партнером країни.

Віктор Янукович
Янукович хоче знизити ціну на газ

Янукович також виключив потенційну можливість злиття НАК “Нафтогаз Україна” і “Газпрому“, як пропонував російський прем’єр Володимир Путін.

“Якщо Україна і вирішить продати частину своїх енергетичних ресурсів, це буде зроблено прозоро і на ринкових умовах”, – наголосив Янукович. “Такі великі підприємства, як енергетичні компанії, пройдуть реєстрацію для приватизації в найближчому майбутньому”, – додав президент.

Крім того, як повідомляє прес-служба, президент хоче знизити ціну, яку Україна платить за російський газ, майже на 20 відсотків – до $240 за 1000 кубічних метрів. Говорячи про стосунки з Росією, Янукович зазначив, що вона “була, є і буде” стратегічним партнером України.

“Ми зараз шукаємо механізмів співробітництва. На нашу думку, ми можемо вийти на угоду, яка б дозволяла нам співпрацювати з Митним союзом в тій мірі, в якій це не суперечить українському законодавству і нашим зобов’язанням перед міжнародними організаціями, зокрема, Світовій організації торгівлі”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.