Новини України. 6 травня. Віктор Янукович доручив Генеральній прокуратурі дати відповідь на лист захисників Юрія Луценка про порушення конституційних прав їх підзахисного.

Янукович доручив ГПУ розглянути скаргу захисників Луценка

“За дорученням президента України лист адвоката Ігоря Фоміна та Ірини Луценко направлено до Генеральної прокуратури України з проханням вивчити обставини, викладені в листі, і негайно дати обґрунтовану відповідь “- повідомляє прес-служба голови держави.

Янукович вважає, що слідство “має неухильно дотримуватись законодавчих та процесуальних процедур, не порушувати конституційні права Ю. Луценка“.

Як повідомляє прес-служба, президент також звернув увагу Генпрокуратури на необхідність швидкого реагування на звернення громадян відповідно до вимог закону про доступ до публічної інформації.

Як повідомлялося, адвокати Ігор Фомін, Володимир Орлов і громадський захисник І. Луценко просили В.Януковича вжити невідкладних заходів щодо відновлення конституційних прав Ю. Луценка, який, за їхнім твердженням, протиправно утримується в СІЗО.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.