Новини економіки. 8 травня. У зв’язку з обіцянкою Пезидента України Віктора Януковича підвищити пенсії ветеранам на 20-25% можна очікувати посилення дій влади стосовно підприємців, нових різновидів пенсійних зборів або затримок з виплатою звичайних пенсій.

пенсія, гроші
Грошей не вистачить усім...

Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив заслужений економіст України Олександр Кірш.

“Я не знаю, навіщо поглиблювати проблему, якщо навіть на звичайних пенсіонерів не вистачає грошей. До того ж настільки, що держава змушена обкладати пенсійним збором тих, до кого це ніколи не застосовувалось. Наприклад, дивіденди соціально незахищених підприємців стали вважати прибутком і обкладати їх податковими зборами. Хоча дивіденди обкладатись зборами не повинні”, – підкреслив Кірш. Він наголосив, що на цьому фоні підвищення пенсій ветеранам – голий популізм, у якого немає ні пояснень, ні виправдань.

“У зв’язку з цим можна очікувати ще більшого посилення дій стосовно бідних підприємців або нових різновидів пенсійних зборів, або просто затримок (з виплатою. – Ред.) звичайних пенсій”, – резюмував Кірш.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович пообіцяв з другого півріччя 2011 року підвищити пенсії для інвалідів 2 світової війни та жертв нацистських переслідувань на 20–25%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.