Новини України. 3 травня. Генеральна прокуратура України змушена буде звернутися до суду для зміни запобіжного заходу Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Тимошенко можуть заарештувати

Згідно з повідомленням Генеральної прокуратури України, Ю.Тимошенко сьогодні «знову, вкотре зірвала проведення запланованих слідчих дій за її участі».

У ГПУ уточнюють, що Ю.Тимошенко раніше відмовилася від послуг адвоката Б.Ференца, і її повідомили, що необхідно прийти до слідчого з іншим, обраним нею захисником на 12 годину 3 травня. У призначений час Ю.Тимошенко прийшла без захисника і заявила, що хоче бачити своїм адвокатом тільки народного депутата України С.Власенка.

У той же час, у прокуратурі вважають, що він як народний депутат України не може займатися адвокатською діяльністю. Раніше слідчі уже відмовляли Юлії Тимошенко у допуску Сергія Власенка в якості захисника на підставі ст. 3 Закону України «Про статус народного депутата України», за яким народному депутату України забороняється займатися адвокатською діяльністю.

У ГПУ екс-прем’єра попередили, що їй можуть призначити безкоштовного захисника за державний рахунок із більш, ніж 28 тис. адвокатів, зареєстрованих в Україні.

«У разі подальшого невиконання Ю. Тимошенко процесуальних рішень слідчого, Генеральна прокуратура України змушена буде звернутися до суду для зміни їй запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту», — заявляють у Генпрокуратурі.

Джерело ДТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.