Новини політики. 21 травня. Один із лідерів російського опозиційного руху “Солідарність” Борис Нємцов вважає, якщо Тимошенко посадять, то Путін буде правити Росією вічно.

Борис Нємцов
Нємцов назвав прогресом суд над Тимошенко

Таку думку він висловив в ефірі одного з українських телеканалів. “Якщо посадять Тимошенко, то Путін буде правити Росією вічно. Тому що розуміючи, що трапилось з його колегою прем’єр-міністром, він до ручки доведе Росію і вам мало не видасться…Приклад з Тимошенко буде означати: як тільки підеш з влади, одразу ж сядеш”, – додав Б.Нємцов.

Він також вважає прогресом те, що в Україні склалась така ситуація, коли Ю.Тимошенко притягнути до відповідальності. “Це, звичайно, цікаво, що звинувачують колишнього прем’єр-міністра, і є загроза, що її можуть на багато років посадити. Це, в принципі, неможливо в Росії.

І я вважаю добре, що це можливо хоча б в Україні. Було б класно, якщо б допитали Путіна, до речі, з різних питань, не лише щодо газового контракту, але я не можу собі уявити, що таке у нас в Росії можливо. Те, що в Україні це можливо, я вважаю прогресом”, – додав Б.Нємцов.

“У багатьох у Москві є відчуття, що з Юлією Володимирівною просто хочуть розібратись як з політичним опонентом”, – резюмував політик.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.