Новини світу. 29 травня. Лідер грузинської опозиції заявила, що, якщо її посадять, вона вийде з в’язниці героєм і скине Саакашвілі.

Ніно Бурджанадзе
Бурджанадзе боротиметься з Саакашвілі всіма способами

Ніно Бурджанадзе шкодує про жертви заворушень у Грузії, але збирається і далі боротися з Михайлом Саакашвілі усіма доступними їй способами.

“Будь-яка жертва – це велика трагедія, – говорить вона залізним голосом і обіцяє боротися з Саакашвілі й далі. Але зустрічатися з ним, а тим більше сідати за стіл переговорів не буде. “Навіщо? Про що з ним говорити? Це брехлива людина, у якої немає нічого святого, крім своєї власної влади, єдиновладдя. Я буду з ним тільки боротися”.

Все, що відбулося кілька днів тому Бурджанадзе згадує з неохоче. І заявляє, що поліцейські не розганяли опозиціонерів. “Це була каральна акція, – запевняє вона. – Вони всі спланували так, щоб ніхто не вийшов з мітингу, щоб люди, навпаки, рвонулися до парламенту і потім можна було заявляти, що ми хочемо взяти його штурмом. Добре, що знайшлися люди, які попереджали присутніх не йти в бік парламенту”.

Бурджанадзе заявляє, що її син з друзями проривали поліцейське оточення, щоб люди могли піти з площі. “Якби мої хлопчики, мій син з друзями, голими руками не проривали їхнього оточення і не допомогли б присутнім вибратися, жертв було б більше, – вважає вона.

Говорячи ж про поширений в пресі запис її розмов з сином, Бурджанадзе запитує, яке право мали спецслужби прослуховувати її особисті переговори. Але в суд на них подавати не збирається, вважаючи це безперспективним. “У розмові нічого поганого немає, – додає вона. – Там були слова про те, що якщо є можливість врятувати країну, значить потрібно гинути. Якщо потрібно померти за свою країну, можна померти”.

Втім, лідер опозиції зазначає, що її син говорив з властивими для молоді емоціями. “А всі слова про російський спецназ ГРУ я вже неодноразово раніше казала на брифінгах, – виправдовується вона. – Я повторюю, що, якщо Саакашвлілі вистрілить справжніми кулями, в країні почнеться хаос і цим може скористатися і спецназ ГРУ, щоб увірватися до нас”.

“Якщо мене заарештують, я вийду з в’язниці ще більшим героєм, – заявила колишня соратниця Саакашвілі. – Я лякатися не збираюся. Як і мій син. Ми нічого проти нашого народу і держави не робимо. Ми знаємо, що боремося за порятунок народу і країни”.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.