Новини науки. 25 травня. Як відомо, милі сваряться – тільки тішаться. Однак занадто часті з’ясування відносин можуть поставити під загрозу навіть найміцнішу любов.

чоловіки і жінки
Зрозумійте причини своїх сварок, щоб не втратити любов

Британські дослідники вирішили з’ясувати, як часто сваряться подружжя. Для цього вони опитали 3 000 людей, які перебували у шлюбі або в романтичних стосунках.

У результаті з’ясувалося, що середньостатистична пара з’ясовує відносини приблизно 2 455 разів на рік! Найбільш серйозним приводом для сварки є небажання слухати свого партнера. Це призводить до 112 сутичок на рік.

Серед інших причин, що викликають сварки серед партнерів, експерти виділили хропіння одного з подружжя (102 сутички на рік), а також бруд в будинку (80 сварок на рік). Занадто швидке водіння автомобіля також є частим приводом для розладу в сім’ї, так само як і суперечки з приводу того, яку програму дивитися по телевізору. Ці причини стають приводом для сварок мінімум один раз на тиждень.

Секс, його відсутність чи проблеми з часом для інтимного життя, призводять до 88 конфліктів на рік. 69 разів подружжя свариться через те, що хтось забуває регулярно признаватися в любові.

«Щоденні сперечання – це нормальна складова нормальних, здорових відносин. Будь-яка людина, яка живе з кимось, повинна миритися з його звичками, якими б дратівливими вони не були», – відзначають дослідники.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.