Новини України. 24 травня. Київ. Громадянин США Вел Скляров приїхав до Києва побачити могилу свого прадіда Герша Брагинського.

Байкове кладовище

Того було поховано в травні 1960 року на Байковому кладовищі. В адміністрації показали запис, що дійсно такий є. Видали картку із картою кладовища та місцем, де похований родич.

“Написали секція 8-А, 2-ий ряд, 3-я могила. Це дуже престижне місце, – каже Вел. – Ми його не знайшли. Родичі казали, що там була гарна фотографія, добрий пам’ятник. Немає могили, зникла”.

Чоловік знову пішов в адміністрацію, там відмовились йти шукати поховання. Сказали звернутись до охоронців Байкового.

“Охоронці обійшли всю місцевість, бо сказав, що заплачу. Передзвонили мені, що обійшли весь сектор 8-А – немає. Але як це може бути, він же у них в книзі записаний? Тоді що він робить у них в книзі?” – дивується чоловік.

Про прадіда чув від свого діда, який помер два роки тому.

“Казав, що його батько народився в Києві. Багато розповідав про нього, той заможною людиною був, до революції мав власну справу”, – розповів американець.

Вел припускає, що через непогане місце на кладовищі, майже в центрі, могилу продали.

“Де ділась могила? Поховали когось іншого. Якщо родичі не відвідують могилу 10-20 років, то що вони роблять? Ховають наверх іншого? Це нікому не буде приємно. І не можу отримати відповіді”, – хвилюється американець.

В середу він повертається до Сполучених Штатів.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.