Новини політики. 8 травня. Україна домовляється з ЄС про запровадження безкоштовних віз та спрощення їх отримання для деяких категорій українців.

шенгенська віза
Швидше та легше?

Україна і ЄС почали переговори про подальше спрощення візового режиму. Про це в Брюсселі заявив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Андрій Олефір.

«Ми почали переговори про внесення змін до угоди між Україною та ЄС про спрощення візового режиму», – сказав Олефір.

За його словами, нові переговори передбачають, в першу чергу, розширення списку громадян, які користуються додатковими преференціями від угоди. Так, ще для трьох категорій громадян – представників релігійних, професійних та недержавних громадських організацій – буде введено безкоштовні візи і визначені документи, які є достатніми для засвідчення про мету поїздки, а також для отримання візи.

Він також зазначив, що найближчим часом відбудуться технічні консультації з цього питання, а вже в липні, під час другого раунду переговорів, сторони планують вийти на підписання документа.

«Мова йде не про роки, навіть не про півроку, а набагато швидше», – сказав Олефір.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна рішуче налаштована завершити переговори щодо укладення угоди про асоціацію з Євросоюзом до кінця цього року.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.