Новини технологій. 18 травня. Фахівці ВМФ США вважають, що саме геймери допоможуть корпораціям міжнародному співтовариству впоратися з піратами.

MMORPG
ВМФ США вдаються до нових методів боротьби із піратами

Пояснюють вони це просто – оскільки гравці, які набили руку в стратегіях і різних MMORPG, допоможуть виробити нову методику боротьби з сомалійцями. Схоже на те, що військовим ця боротьба не вдається, кораблі продовжують захоплювати, і пірати продовжують отримувати гроші. Звичайно, військові не будуть питати поради у геймерів на форумах або інших ресурсах, для прилучення до проблеми, для геймерів створюється спеціальна багатокористувацька онлайн-гра.

Називатися ця іграшка буде Massive Multiplayer Online War Game Leveraging the Internet (MMOWGLI). Запуск гри повинен був відбутися в понеділок, але щось там не склалося, і відкриття гри відклали на кілька днів. ВМФ США обіцяють, що запуск відбудеться вже цього місяця. До речі, одна з причин того, що запуск відклали – вже дуже велика кількість бажаючих прийняти участь в цій грі, припускається, що ресурси, виділені під емуляцію ігрового світу, не витримають напливу всіх добровільних помічників.

Військові чекають, що всі учасники проекту зможуть виробити загальну стратегію боротьби з піратами, пропонуючи нові ідеї. Крім того, кожен учасник дійства повинен буде зробити припущення про те, які конкретно ризики загрожують проведення тієї або іншої акції на морі. Учасники проекту зможуть голосувати за ідеї один одного, вносити до них виправлення, розширювати і допрацьовувати. У результаті буде сформовано певне коло ідей, які можуть бути використані і в реальних умовах.

MMOWGLI

Тут варто відзначити, що гра поділена на три раунди, кожен з яких займе приблизно тиждень. По закінченню цього терміну ігрова система обробить всі ідеї, надавши всьому масиву більш-менш зрозумілу форму.

Так, любителям побігати і постріляти тут, ймовірно, буде не дуже цікаво. Зате прихильники колективних обговорень в ігровій формі зможуть отримати чимало задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.